Nieuw: Spreekuur jeugdagent

9 maanden geleden geplaatst door vdl

Het is belangrijk dat school en de schoolomgeving een veilige plek is voor iedereen. Belangrijk hierbij is het goede contact met onze wijkagenten en jeugdagent Maurice Razenberg. Met ingang van dit schooljaar starten we met een spreekuur waarbij deze jeugdagent beschikbaar is voor het geven van antwoorden en advies aan onze leerlingen.

Misschien heb je iets meegemaakt waarbij je advies nodig hebt over hoe ermee om te gaan? Of zijn er problemen in jouw omgeving die je wilt delen omdat je het er moeilijk mee hebt?

Elke laatste dinsdag van de maand van 12.00-13.30 uur zit Maurice Razenberg in een spreekkamer op de tweede etage, daar kun je zo naar binnen lopen. Mocht je een afspraak willen maken dan doe je dat via Meneer van der Laan.

Data 2019: 24 september, 29 oktober, 26 november, 17 december


  Geen categorie